Süperiddia Ödeme Yöntemleri

Süperiddia bahis sitesi bağlı olduğu lisansa göre hizmet vermektedir. Nitekim Curacao yasaları tarafından denetlendiği için kurallarına uymak zorundadır. Süperiddia para çekme işlemlerinde 2,329,37 Euro ve dengi miktarlara ulaşım sağlandığında üyelerden belge talep edilmektedir. Bu işlem adına belirlenen miktara ulaşmadan öncede belge talep edilebilir. Sıkıntı yaşamadan para çekme işlemi yapmanız adına böyle bir talep söz konusudur. Nitekim kayıt formları da bu konuda oldukça önem arz etmektedir. Eğerki istenilen talepte yer alan bilgiler ile kayıt bilgileriniz denk olmazsa sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sebepten dolayı süperiddia kayıt alanlarında dikkatli olmakta ve yanlış bilgilere yer vermemekte fayda vardır. Ödeme yolları da sürekli olarak denetlenmekte olup üyelerin mağdur olmaması sağlanmaktadır. Para çekme işlemleri için birkaç seçenek mevcuttur. Bu seçeneklerde de belirlenen limitlere bağlı kalarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

 

Süperiddia Limit Bilgileri

Süperiddia para çekme işlemleri için kullanabildiğiniz alanlar;

  • Banka Havalesi yoluyla en az 200 TL en fazla ise 100.000 TL işlem yapabilirsiniz. 3-5 gün arasında para çekme işlemi yapı Ve herhangi bir kesinti yapılmamaktadır.
  • EcoCard ile alt limit olarak 200 TL üst limit olarak da 15.000 TL belirlenmiş İşlem kesintisiz olarak 1 gün içerisinde gerçekleşmektedir.
  • VISACard ile en az 30 TL en fazla ise 7.000 TL işlem yapabilirsiniz. 24 saat içinde yapılan işlemden herhangi bir komisyon alınmamaktadı

Süperiddia bonus avantajlarından faydalanmanız halinde kazançlarınız anında bakiyenize eklenmektedir. Gerekli çevirim şartlarına da bağlı kalarak bu kazançlarınızı belirlenen ödeme yollarından çekme hakkına sahipsiniz. Müşteri hizmetleri ödemeler konusunda üyelere yardımcı olmaktadır. Nitekim sitenin içerisinde de konuyla alakalı detaylı bilgiler yer almaktadır. Bu titiz çalışmalardan dolayı ne para yatırma ne de para çekme konusularında sıkıntı yaşamanız imkansızdır.